Piłkarki Orlika rozgromione przez Victorię

Porażkę 2-8 zanotowały w Szczawnie Zdroju piłkarki Orlika Jelenia Góra. Nasz zespół był bezradny w konfrontacji z Victorią Wałbrzych i już do przerwy przegrywał 1-4. Jedynego gola dla jeleniogórzanek w tej części gry zdobyła Dagmara Dyzio, po przerwie drugie trafienie dołożyła Paulina Hibner, sęk w tym, że miejscowe również podwoiły swój dorobek z pierwszej połowy. W sumie pięć goli dla Victorii zdobyła Karolina Janicka, dwa razy na listę strzelców wpisała się Dagmara Najbuk, a dorobek wałbrzyszanek uzupełniła Aleksandra Laskowska.
W następnej kolejce podopieczne trenera Roberta Stachowskiego zagrają w Jeleniej Górze z Bielawianką Bielawa. Mecz ten odbędzie się w niedzielę (7 września 2014, godz. 14:00) na stadionie przy ulicy Lubańskiej.