Wyniki i tabele po II kolejce A-klasy
II kolejka A-klasy:
niedziela, 24 sierpnia 2014:
grupa I:
Piast Bolków - Włókniarz Chełmsko Śląskie 4-4 (1-1)
Rudawy Janowice Wielkie - Bóbr Marciszów 4-1 (2-1)
Nysa Wolbromek - Olimpia II Kowary 2-0 (1-0)
Lechia Piechowice - KS Łomnica 6-4 (1-2)
Pogoń Świerzawa - Czarni Przedwojów 3-3
Orzeł Lubawka - Woskar Szklarska Poręba 0-2 (0-1)
Orzeł Wojcieszów - Chojnik Jelenia Góra 5-0 (1-0)
1. | Woskar Szklarska Poręba | 2 | 6 | 6:2 |
2. | Lechia Piechowice | 2 | 6 | 8:5 |
3. | KS Chełmsko Śl. | 2 | 4 | 8:4 |
4. | Piast Bolków | 2 | 4 | 9:6 |
5. | Orzeł Wojcieszów | 2 | 3 | 6:2 |
6. | Rudawy Janowice Wlk. | 2 | 3 | 5:3 |
7. | Olimpia II Kowary | 2 | 3 | 4:3 |
8. | Nysa Wolbromek | 2 | 3 | 4:5 |
9. | Bóbr Marciszów | 2 | 3 | 3:5 |
10. | Czarni Przedwojów | 2 | 2 | 7:7 |
11. | Orzeł Lubawka | 2 | 1 | 4:6 |
12. | Pogoń Świerzawa | 2 | 1 | 3:7 |
13. | KS Łomnica | 2 | 0 | 6:10 |
14. | Chojnik Jelenia Góra | 2 | 0 | 1:9 |
grupa II:
Sudety Giebułtów - Chmielanka Chmieleń 5-0
Orzeł Platerówka - LZS Radostów 2-8 (0-5)
Jaśnica Opolno Zdrój - Kwisa Świeradów Zdrój 1-3 (0-0)
Pogoń Markocice - Błękitni Studniska Dolne 2-7 (1-4)
Cosmos Radzimów - Skalnik Rębiszów 3-2
Olsza Olszyna - Stella Lubomierz 3-0 (0-0)
Iskra Łagów - Bazalt Sulików 2-5 (2-3)
1. | Błękitni Studniska Dln. | 2 | 6 | 12:2 |
2. | Olsza Olszyna | 2 | 6 | 10:1 |
3. | Sudety Giebułtów | 2 | 6 | 10:1 |
4. | Cosmos Radzimów | 2 | 6 | 9:2 |
5. | Kwisa Świeradów Zdrój | 2 | 6 | 7:4 |
6. | LZS Radostów | 2 | 3 | 11:6 |
7. | Bazalt Sulików | 2 | 3 | 6:9 |
8. | Pogoń Markocice | 2 | 3 | 5:9 |
9. | Iskra Łagów | 2 | 1 | 4:7 |
10. | Chmielanka Chmieleń | 2 | 1 | 2:7 |
11. | Skalnik Rębiszów | 2 | 0 | 4:6 |
12. | Jaśnica Opolno Zdrój | 2 | 0 | 1:8 |
13. | Stella Lubomierz | 2 | 0 | 0:9 |
14. | Orzeł Platerówka | 2 | 0 | 3:13 |
grupa III:
Sparta Zebrzydowa - LZS Brzeźnik 1-2 (1-1)
KS Łąka - Apis Jędrzychowice 0-7 (0-1)
LZS Łaziska - GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-2 (0-1)
Górnik Węgliniec - Rybak Parowa 1-1 (0-1)
GKS Gromadka - GKS Iwiny 5-0 (2-0)
Majdan Bolesławice - LZS Zaręba 4-3 (1-3)
Chrobry Nowogrodziec - KS Stare Jaroszowice 8-3 (5-1)
1. | Apis Jędrzychowice | 2 | 6 | 12:1 |
2. | GKS Tomaszów Bolesławiecki | 2 | 6 | 9:1 |
3. | Majdan Bolesławice | 2 | 6 | 9:3 |
4. | GKS Gromadka | 2 | 6 | 7:1 |
5. | Rybak Parowa | 2 | 4 | 5:4 |
6. | Chrobry Nowogrodziec | 2 | 3 | 9:8 |
7. | LZS Zaręba | 2 | 3 | 5:4 |
8. | LZS Brzeźnik | 2 | 3 | 3:8 |
9. | Sparta Zebrzydowa | 2 | 1 | 2:3 |
10. | Górnik Węgliniec | 2 | 1 | 1:3 |
11. | LZS Łaziska | 2 | 0 | 1:4 |
12. | KS Stare Jaroszowice | 2 | 1 | 4:9 |
13. | KS Łąka | 2 | 0 | 3:11 |
14. | GKS Iwiny | 2 | 0 | 0:10 |
Piotr Kuban