Orkan zaszalał w Strzegomiu

Goście rozegrali jedno z najlepszych spotkań na przestrzeni ostatnich miesięcy. Kibicom gospodarzy przypomniał się Paweł Wyżga. Pochodzący ze Strzegomia piłkarz zdobył dwa gole i zaliczył asystę! Pierwszy raz wychowanek AKS trafił do siatki w 12. minucie po akcji Śliwińskiego. Drugie trafienie zanotował 8 minut później, a asystę tym razem zaliczył Babeczko. Goście nie zamierzali odpuszczać i parli do przodu. W 29. min było już 3:0 kiedy z podania Wyżgi skorzystał Kontraktewicz. Zrezygnowanych gospodarzy w 33. min dobił Babeczko, który skorzystał z dośrodkowania Kuli z rzutu rożnego. W AKS liczą na szybkie przerwanie złej passy. W Orkanie oczywiście liczą na kontynuację.

AKS STRZEGOM - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE 0:4 (0:4)

Bramki: 0:1 Wyżga (12), 0:2 Wyżga (20), 0:3 Kontraktewicz (29), 0:4 Babeczki (33).
Żółte kartki: Majka, Rosa.
Sędziowali: Marcin Kocuła jako główny oraz Andrzej Urban i Łukasz Nalepa (Jelenia Góra).
Widzów: 200.

AKS: Nowak - Bęś, Rzeczycki (40 Serweciński), Chmura, Wiśniewski (40 Sobczak), Krzyżanowski (55 Majewski), Domaradzki, Fojna, Rogowicz (70 Burszta), Dobrowolski, Werner.
ORKAN: Andruszczyszyn - Syska, Kłak, Kowalczuk, Kula, Babeczko (73 Ogórek), Majka, Śliwiński (60 Zieliński), Wyżga, Kontraktewicz (66 Rosa), Kociszewski (83 Kusto).