Olimpia górą w pierwszym sparingu

Zwycięstwo w pierwszym letnim sparingu odnieśli piłkarze Olimpii Kamienna Góra. Do przerwy na boisku w Świebodzicach nie zanosiło się na taki obrót wydarzeń, bo to miejscowa Victoria posiadała sporą przewagę, a Cisowski uwijał się jak w ukropie, ratując swój zespół po strzałach m.in. Słapka, Borgonia i Rogowskiego. Skapitulował tylko raz, gdy w 16-ej minucie do sieci trafił jeden z dwóch testowanych w Victorii graczy. Goście mogli wyrównać w 32-ej minucie, ale Błażyński z rzutu wolnego trafił w obramowanie bramki. Tuż przed przerwą dobrej okazji nie wykorzystał Przemysław Powiertowski.
P. Powiertowski zrehabilitował się 10 minut po przerwie, gdy idealnie obsłużył Masiela. Na 2-1 dla Olimpii trafił w 75-ej minucie Hadała, a wynik meczu ustalił minutę przed jego zakończeniem Buda, trafiając z woleja pod poprzeczkę.

VICTORIA: Michno - Niemczyk, Weber, Sadowski, Meges, zawodnik testowany, Borgoń, Rogowski, Martynoga, Słapek, zawodnik testowany. Rezerwowi: Wiciak, Szklarz, Siodlarz, Chołuj, Stoma, Satyła.
OLIMPIA: Cisowski - Grzesiński, Furmanek, Pietrzykowski, Procyk, Błażyński, Hadała, Wąchała, Masiel, P. Powiertowski, Bocheński. Rezerwowi: D. Powiertowski, Kraszewski, Zarzecki, Łatka, Buda, Topolski, Krzysztofek.