Sąsiedzi w tabeli podzielili się punktami

W Czadrowie doszło do spotkania sąsiadów z tabeli grupy I B-klasy. Miejscowa Victoria podjęła Uran Okrzeszyn. Po 90 minutach zaciętej walki spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 2-2.
Większość bramek padła przed przerwą. Prowadzenie gospodarzom w 11-ej minucie zapewnił Czoch ładnie uderzając z dystansu. W 30-ej minucie było 2-0, tym razem na listę strzelców wpisał się Lech. Tuż przed końcem I połowy o kontaktowego gola dla gości postarał się Zbrzyzny. Ten sam zawodnik brał udział w jedynej bramkowej akcji po wznowieniu gry. Tym razem asystował przy trafieniu Sączka.

VICTORIA: Korwin - Jezierzański (70' Stochmal), Siwiński (53' Skierski), Skrzypiec, Sochacki, Orszulak, Czoch, Ciesielka (53' Tur), Kulig (60' Kiełbasa), Lech, Fudała.
URAN: Pogwizd - Sakalski, Petryla, Kopczyński (46' Zając), Gromala, Sączek, Chrzanowski, Wieczorkiewicz (70' Lelonek), Glinkiewicz (85' Bryś), Z. Rosiek, Zbrzyzny.