Juniorzy Olimpii zagrali na remis

Remisem 1-1 zakończył się ostatni mecz w tym sezonie przed własną publicznością juniorów starszych Olimpii Kamienna Góra. Rywalem gospodarzy był Włókniarz Mirsk.
Do przerwy zdecydowanie lepiej prezentowali się kamiennogórzanie. Okazje na otworzenie wyniku mieli m.in. Sochacki i Wąs. Mimo niezłej gry miejscowych to przyjezdni cieszyli się z bramki. Zdobył ją Czyrko wykorzystując dobre zagranie od Jędrzejczaka. W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Ambitni gospodarze dopięli swego w 80-ej minucie, a precyzyjnym strzałem popisał się Sochacki.

OLIMPIA: Trzepak. Hnisdiłów, Naleziony, Rutkowski (55' Gwiżdż), Zając (75' Kopiecki), Kiepura (78' Oleksy), Tylutki, Wąs (46' Potoniec), Sierosławski (65' Chudziak), Sochacki (85' Guzik), Siwak.
WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Trosko, Kocój, Dasiak, Fościak, Tomczak, Szkudlarek, Jędrzejczak, Stettner, Tylus, Czyrko.