Sudety o krok od awansu do A-klasy

Coraz bliżej upragnionego awansu do A-klasy są piłkarze Sudetów Giebułtów. Lider grupy III B-klasy w niedzielę rozniósł na wyjeździe Bazalt Wojciechów 9-2 i zostaje mu tylko postawić kropkę nad "i", a będzie nią wygrana z Fatmą Pobiedna w ostatniej serii spotkań.
Wracając do meczu w Wojciechowie to już po pierwszej połowie giebułtowianie prowadzili 4-1. Po dwie bramki w tej części gry zdobyli Łukasz Piątkowski i Marcin Makowski. Gola do szatni dał miejscowym Grzegorz Paprocki. W drugiej połowie znów dwa razy dał znać o sobie Makowski, dublet ponownie ustrzelił też Piątkowski. Jedną bramkę dołożył Emil Lenik. Strzelecki festiwal zakończył golem z rzutu karnego Paprocki.

BAZALT: Miotk - Kołodziejczak, A. Kozłowski, J. Kozłowski, Ł. Kozłowski, Łakomiec, Zachora, Skoneczny, Podobiński, Modelski, Paprocki. Rezerwowi: B. Kozłowski, Motylski.
SUDETY: W. Jadczak - Rojek, Makowski, Piątkowski, Lenik, S. Ciota, Majewski, Cierpicki, Chęciński, Zinów, Witczak.