Pewna wygrana Piasta Dziwiszów

Pewne zwycięstwo 4-1 w meczu z Hutnikiem Pieńsk odnieśli piłkarze Piasta Dziwiszów. Zespół trenera Dariusza Michałka prowadzenie objął już po kilku minutach, a zdecydowaniem pod bramką gości wykazał się Antoni Podobiński. Na 2-0 podwyższył Dominik Pietrzykowski i takim rezultatem zakończyła się pierwsza część spotkania.
Po wznowieniu gry szybko trzeciego gola dla miejscowych po efektownym rajdzie zdobył Tomasz Jurczyk i stało się jasne, że to dziwiszowianie będą się cieszyć z kompletu punktów, tym bardziej, że w 63-ej minucie Sławomir Sobczak uderzeniem w długi róg trafił na 4-0. Co prawda humory miejscowym fanom popsuł się dwie minuty później, gdyż bramkarz Dariusz Mikulski sprokurował rzut karny i po otrzymaniu czerwonej kartki musiał opuścić plac gry, jednak zamienienie jedenastki na bramkę przez Pawła Sicińskiego to wszystko na co było stać pieńszczan.
Za tydzień Piasta czeka zdecydowanie trudniejsze zadanie, gdyż dziwiszowianie udadzą się do Lubania na spotkania z będącymi na fali Łużycami.

PIAST: Mikulski - Kieć, Zyner, Kocot, Saniuk, Podobiński, Dudek, Jurczyk, Masel, Sobczak, Pietrzykowski. Rezerwowi: Skupin, Maryszczak, Ziółkowski, Gurazda.
HUTNIK: Kizyma - Szal, Siciński, Linka, Wojdak, Duszyński, Kowal, Jenczyk, Golec, Kikut, Kotelnicki. Rezerwowi: Brandys, Jagiełło, Gwara, Kuczyk.