Pewna wygrana juniorów młodszych KKS-u

Bez większych problemów sięgnęli dzisiaj po komplet punktów juniorzy młodsi KKS-u Jelenia Góra. Żółto - czerwoni po jednostronnym meczu pokonali w Parku Paulinum BKS Bolesławiec 4-1 i umocnili się na drugim miejscu w tabeli ligi okręgowej.
Wynik meczu otworzył Michał Staniszewski, a na 2-0 dla jeleniogórzan podwyższył Oktawian Szwejk. Gościom przed przerwą udało się złapać kontakt, choć w strzeleniu gola musieli wyręczyć ich miejscowi, a pechową interwencję na swoje konto zapisał Michał Ławrynowicz.
W II połowie gra toczyła się praktycznie tylko na połowie bolesławian. W 45-ej minucie serię błędów niemal całej linii defensywnej przyjezdnych wykorzystał Andrzej Śliwka, z zimną krwią pakując piłkę do bramki BKS-u z najbliższej odległości. Wynik na 4-1 strzałem w długi róg ustalił Staniszewski. Był to jego drugi gol w tym meczu.

KKS: Rebkowiec - Ławrynowicz, Dobrowolski, Matuszewski, Śliwka, Staszak, Habasiński, Zatorski, Szwejk, Staniszewski, Kuzia. Rezerwowi: Szukiel, Kwiatkowski, Sowa, Szlufik.
BKS: Piasecki - Kałwak, Rudkowski, Demski, Dołgan, Dang, Sroka, Pałasiuk, Dubiel, Zarzycki, Jońca. Rezerwowi: Gospodarczyk.