Rezerwy Olimpii przegrały w Przedwojowie

Po wygranej na boisku lidera grupy I A-klasy, tym razem piłkarze Olimpii II Kowary musieli przełknąć gorycz porażki w Przedwojowie, gdzie miejscowi Czarni wygrali 1-0 po golu Dolińskiego z 16-ej minuty. Zawodnik gospodarzy w ostatniej chwili trącił piłkę uderzoną przez Kwaśniewskiego z ponad 30 metrów i to wystarczyło to do pokonania Szaciłły.
Kowarzanie przez cały mecz starali się odrobić straty, jednak zabrakło im precyzji i skuteczności. Najczęściej do pozycji strzałowych dochodzili Kwak i Kowalczyk. Ze strony Czarnych najczęściej niepokoił Szaciłłę Janisz. W końcówce meczu nad nerwami nie zapanował Piskórz i po obejrzeniu dwóch żółtych kartek, w 90-ej minucie opuścił plac gry.

CZARNI: M. Stepko - Lewandowski, Wasilewski, Gądek, S. Stepko, A. Kwaśniewski, Kruk, Sondej (80' Jaszczur), Migacz, Doliński, Janisz.
OLIMPIA II: Szaciłło - Piskórz, Szeliga, Rodziewicz, Denis, Bednarz (53' Kosek), Kowalczyk, Rudnicki, Gorla (53' Duński),Kwak, Jakubiak.