Młodzicy Karkonoszy nie sprostali Pogoni

Za słabi na Pogoń Wleń okazali się młodzicy Karkonoszy Jelenia Góra. Lider ligi terenowej wygrał przy Lubańskiej 3-1, a już do przerwy prowadził 3-0.
Wynik meczu otworzył Łukasz Martyniuk wykorzystując podanie od Kornela Krauze. Asystent z poprzedniej akcji w kolejnej był faulowany, a rzut wolny na bramkę zamienił Jakub Turski. Wynik I połowy na 3-0 ustalił Krystian Błażewicz. Po zmianie stron biało - niebiescy się obudzili i z biegiem czasu osiągnęli przewagę. Udokumentowali ją bramką Kacpra Tokarza. Jak się okazało było to trafienie honorowe, bo choć Karkonosze w końcówce postawiły wszystko na jedną kartę to defensywa Pogoni skutecznie powstrzymała ich ataki.

KSK: Zakrzewski, Ranecki, Miziński, Kanowski, Wolski, Łazarski, Tokarz, Kamiński, Chądzyński, Obłaza, Sikorski.
POGOŃ: Gap, Stawski, Raszkowska, Woś, Martyniuk, Krauze, Turski, Korczyński, Błażewicz, Gil, Rutkowski, Szymczyk, Konobrocki, Maraszek.