Chojnik poza zasięgiem

W Lubaniu odbyły się mistrzostwa okręgu młodzików w halowej piłce nożnej młodzików. Bezkonkurencyjna okazała się ekipa Chojnika Jelenia Góra, która w imprezie nie przegrała ani jednego spotkania. Drużyna trenera Artura Sety w grupie zremisowała z BKS Bobrzanie Bolesławiec oraz zwyciężyła Nysę Zgorzelec 2:0 i LTS Leśna 8:0. W półfinale jeleniogórzanie ograli Pogoń Wleń 2:1, a w wielkim finale zwyciężyli BKS Bobrzanie 2:1. W meczu o trzecie miejsce COMT Bolesławiec wygrał z Pogonią Wleń 4:2. Dalsze miejsca zajęli: Granica Bogatynia, Nysa Zgorzelec, LTS Leśna i Olimpia Kamienna Góra. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Marcel Rosiński, bramkarzem Marcin Gaździcki, z kolei tytuł króla strzelców wywalczył Bartosz Dolny.

Chojnik wystąpił w składzie: Karol Gaździcki, Bartosz Dolny, Szymon Sołtysiak, Michał Pakosz, Marcel Rosiński, Bartłomiej Majka, Kacper Tomaszewski, Kamil Rosiński. Trener: Artur Seta.