Młodzicy KKS-u nie dali rady wojcieszowianom

Bardzo zacięte i emocjonujące spotkanie obejrzeli w sobotę w Parku Paulinum kibice młodzików KKS-u Jelenia Góra oraz Orła Wojcieszów. Wygrali goście 2-1, choć do przerwy prowadzili gospodarze po golu Kevina Mroczki. W II połowie wojcieszowianie ambitnie dążyli do wyrównania, cel ten udało im się osiągnąć, a bramkę zdobył Patryk Maciejewski. Ten sam zawodnik po indywidualnej akcji zapewnił Orłowi trzy punkty. Podopieczni trenera Roberta Rodziewicza nie odpuszczali i za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu, jednak szczęście w końcówce było przy przyjezdnych i to oni po ostatnim gwizdku arbitra mogli tańczyć z radości na środku boiska.

KKS: Zalewski - Firmanty, Kołodziejski, Bąk, Czajkowski, Aleksandrowicz, Mroczka, Rozim, Gil, Pisarek, Gliwa, Góra, Bedruszewski, Orepuk, Masikowski.
ORZEŁ: Wiśniewski - Engler, K. Maciejewski, Ryfa, Urbański, Małach, Klawiński, Chabryś, Ciśla, Terlecki, P. Maciejewski. Rezerwowi: Sommer, Skąpski, Bonarski, Wojtkowski.