Młodzicy AP MOS Karkonosze pokonali Skorpiony

Nadal niepokonani w lidze okręgowej młodzików są piłkarze Akademii Piłkarskiej MOS Karkonosze Jelenia Góra. W miniony weekend zespół trenera Marka Siatraka pokonał w Dziwiszowie Skorpiony Lubań 3-1, prowadząc do przerwy 1-0 po golu Kamila Łąckiego. W II połowie kolejne gole dla żółto - niebieskich zdobywali Michał Błażejczyk i Aleksander Lasek, goście odpowiedzieli tylko trafieniem honorowym w ostatniej minucie meczu. - Cieszę się z wygranej naszego zespołu i zdobytej bramki, choć muszę się przyznać, że chciałem dośrodkować, a piłka wylądowała w sieci - mówił po meczu Michał Błażejczyk.
Do końca rundy jesiennej pozostały jeleniogórzanom dwa meczu, najpierw pojadą do Lwówka Śląskiego zagrać z Czarnymi, a na zakończenie podejmą Olimpię Kamienna Góra, która podobnie jak Akademia nie doznała jeszcze porażki i ustępuje ekipie z Jeleniej Góry tylko gorszą różnicą bramek.

AP MOS: Gaździcki - Rak, Gawrych, M. Lasek, Aleksiejew, Łącki, Pająk, Badul, Zawadzki, Błażejczyk, Wilk. Rezerwowi: A. Lasek.