AP MOS Karkonosze rozdają karty w lidze młodzików

Wysokie i przekonujące zwycięstwo odnieśli w sobotę (6 października 2012) młodzicy Akademii Piłkarskiej MOS Karkonosze Jelenia Góra. Nasz zespół pokonał w Dziwiszowie Chrobrego Nowogrodziec 5-0, już do przerwy prowadząc 3-0. Pierwszego gola zdobył w zamieszaniu po rzucie rożnym Piotr Gawrych, wynik podwyższył Jakub Zawadzki, a jeszcze przed przerwą na 3-0 trafił Maciej Wilk. Początek II połowy tak jak I mile będzie wspominał Gawrych, a piątą pieczęć nad sukcesem jeleniogórzan przystawił Kamil Łącki.
Zespół trenera Marka Siatraka od inauguracji rozgrywek prezentuje bardzo wysoką dyspozycję. Żółto - niebiescy nie zaznali jeszcze smaku porażki, odnieśli pięć zwycięstw i dwa mecze zremisowali - na wyjazdach z BKS-em Bolesławiec i Granicą Bogatynia, oba w identycznym stosunku 2-2. W następnej serii spotkań dojdzie do derbów Jeleniej Góry, w których na stadionie przy lubańskiej MKS Karkonosze podejmą AP MOS.

AP MOS: Gaździcki - M. Lasek, Gawrych, A. Lasek, Wiejak, Wilk, Łącki, Pająk, Boduch, Zawadzki, Młynarczyk. Rezerwowi: Rak, Błażejczyk.