Świetna forma młodzików KKS-u

Bardzo dobry tydzień zanotowali młodzicy KKS-u Jelenia Góra wygrywając dwa mecze z Olimpią Kowary i Piastem Bolków. Najpierw w środku tygodnia podopieczni trenera Roberta Rodziewicza zmierzyli się w Parku Paulinum z kowarzanami. Po I połowie prowadzili goście 3-1, jednak w II połowie jeleniogórzanom udało się odwrócić losy tej rywalizacji. Duży udział w tym sukcesie miał autor hat - tricka Kevin Mroczka, czwartego gola dla KKS-u zdobył Bartek Gliwa. Ze strony Olimpii na listę strzelców wpisali się Jakub Kloczkowski x2 i Halil Kilic.

KKS: Zalewski - Czajkowski, Szczepaniak, Woster, Bednarzewski, Firmanty, Aleksandrowicz, Mroczka, Rozim, Gil, Gliwa. Rezerwowi: Pisarek.
OLIMPIA: Biernacki - Osiński, Turski, Orłowski, Winiarski, Wiśniewski, Kloczkowski, Kowalczyk, Szybiak, Pużycki, Kilić. Rezerwowi: Winiarski, Miklas, Kędzierski, Stasiński.

W drugim meczu jeleniogórzanie zmierzyli się w Bolkowie z miejscowym Piastem. Żółto - czerwoni wygrali 3-2, znów bramkami swoją obecność na murawie zaznaczył Kevin Mroczka, zdobywając tym razem dwa gole. Bramkową akcję zanotował też Michał Pisarek.

KKS: Zalewski - Czajkowski , Rażniewski , Kołodziejski , Szczepaniak , Firmanty , Aleksandrowicz , Mroczka , Gil , Pisarek , Gliwa. Rezerwowi : Syroka , Rozim, Mańkowski , Orepuk , Góra