III Runda KJS

Za nami już III runda Rajdowych Mistrzostw Jeleniej Góry. Przepraszamy za opóźnienie, w ramach rekompensaty zapraszamy do serwisu poświęconego jeleniogórskiemu czempionatowi: www.kjs.jg24.pl. Znajdziecie w nim zbiór relacji oraz zdjęć z poszczególnych rund, zapowiedzi, wyniki oraz aktualną klasyfikację.
Na starcie stanęło 30 załóg co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę rozgrywane w tym czasie "Kamionki". Zawody rozegrane zostały na ośmiu próbach. Do dobrze znanych Marczyc, PECu i Jednostki Wojskowej dołączyła próba Jel Car. Odcinki te zostały przejechane po dwa razy. Niestety pogoda pokrzyżowała nieco plany co odbiło się na frekwencji kibiców. Na mecie zawodników gościł klub Street 23.
Zapraszamy na IV rundę, która odbędzie się 25 czerwca w Zgorzelcu. Rajd ten będzie nietypowy, ponieważ zostanie rozegrany w nocy. Dodając do tego świetne zgorzeleckie trasy zapowiada się wielkie widowisko.