Inter Siemion Cup z udziałem Jelfy

Od porażki ze Zgodą Bielszowice 22-24 rozpoczęła Jelfa Jelenia Góra swój udział w międzynarodowym turnieju Inter Siemion Cup, który odbywa się w Siemianowicach Śląskich. Oprócz jeleniogórzanek i ich dzisiejszych rywalek w turnieju biorą jeszcze udział Sośnica Gliwice i Borussia Dortmund.
Jeśli chodzi o mecz, to w pierwszej połowie lekką przewagę osiągnęły podopieczne Romualda Szpota co zaowocowało prowadzeniem 11-10 po pierwszej połowie. Niestety w drugiej połowie to zawodniczki Zgody zaczęły dominować na parkiecie i momentami osiągały nawet przewagę 5 goli , ostatecznie zwyciężając cały mecz 24-22.
W sobotę o godzinie 10-tej Witaminki zmierzą się ze znacznie silniejszym rywalem - Borussia Dortmund. Niemki pokonały dzisiaj wyraźnie Sośnicę 26-15. Miejmy nadzieję, że jeleniogórzanki postawią im twardsze warunki niż piłkarki Sośnicy, z którymi to Jelfa się zmierzy o godzinie 14.30. Informacje na temat kolejnych występów Jelfy w Inter Siemion Cup znajdziecie jutro na naszym portalu.