Srogie lanie piłkarek KPR

Nadal bez dorobku punktowego w tym sezonie pozostają piłkarki ręczne KPR. Nasza drużyna w meczu III kolejki ekstraklasy przegrała bardzo wysoko ze Startem Elbląg 23:39 (13:17). Jedynie w pierwszej połowie nasza drużyna mogła żywić nadzieję, na pozytywne zakończenie spotkania w Elblągu. Wprawdzie w 25 minucie gospodynie wygrywały już 16:8, jednak w końcówce pierwszej odsłony jeleniogórzanki zagrały koncertowo i 30 minucie po golu Agnieszki Koceli przegrywały jedynie 13:16. Ostatniego gola przed przerwą zdobyła piłkarka Startu Ewelina Ocalewicz i po pierwszej odsłonie KPR tracił do rywalek tylko 4 bramki. Druga połowa spotkania to jednak już mecz do jednej bramki. Wynik tej części pojedynku 22:10 mógłby służyć właściwie za cały komentarz do jego przebiegu. Jeleniogórzanki słabiutko wypadały w grze obronnej i w 53 minucie przegrywały już 18:36. W końcówce jeleniogórzanki jedynie nieznacznie zdołały zniwelować straty i ostatecznie przegrały różnicą 16 goli.

Start Elbląg - KPR Jelenia Góra 39:23 (17:13)

KPR: Kozłowska, Szalek, Buklarewicz 7, Dąbrowska 6, Kocela 5, Konsur 3, Załoga 1, Fursewicz 1, Kubicka, Bułak, Rykaczewska, Muras.