Półmetek ligi siatkówki MOS-u

Powoli zbliża się do półmetka Jeleniogórska MOS Liga Siatkówki. Po dziesięciu spotkaniach na czele tabeli znajdują się dwa zespoły, które w trzech meczach odniosły po trzy zwycięstwa tracąc zaledwie jednego seta na 9 możliwych. Mowa oczywiście o siatkarzach Aresztu Śledczego i Grotołaza. Wiele wskazuje, iż właśnie te teamy będą walczyć w tym roku o mistrzostwo ligi, a decydujący o ostatecznej kolejności może być bezpośredni pojedynek pomiędzy nimi, który odbędzie się 20 marca.
W ostatnio rozegranych meczach AŚ pokonał gładko ZSO nr 1 3-0, a Grotołaz po trudnym meczu wykazał swoją wyższość nad Sylwia Team 3-1. O losach tego spotkania zadecydował najprawdopodobniej drugi set. Niewiele brakowało aby Sylwia prowadząc 1-0 w setach zwyciężyła też w drugim (27-25 dla Grotołaza), a wtedy losy meczu mogły się potoczyć inaczej.
W tym tygodniu zobaczymy jeszcze jedno spotkanie MOS ligi, w którym zmierzą się zawodnicy AŚ i właśnie ST. Mecz ten odbędzie się w czwartek o godzinie 19:30, jak zawsze w hali MOS przy ulicy Skłodowskiej.