KPR II opuszcza I ligę piłki ręcznej

Piłkarki ręczne KPR II Jelenia Góra żegnają się z I ligą. W meczu decydującym o być albo nie być tego zespołu na zapleczu ekstraklasy KPR II uległ na wyjeździe AZS PWSZ „7” Jarosław 17:21. Jeleniogórzanki pojechały do Jarosławia w zaledwie dziesięcioosobowym składzie, bez kilku kontuzjowanych i powołanych na mecz pierwszej drużyny zawodniczek. W pierwszej połowie nasza drużyna próbowała dotrzymać kroku rywalkom. Do przerwy jeleniogórzanki przegrywały 9:12. Po zmianie stron zespół KPR II dysponujący krótszą ławką rezerwowych wyraźnie opadł z sił. W grze gości coraz więcej było błędów i niedokładności w efekcie czego drużyna z Jarosławia opanowała wydarzenia na parkiecie, wygrywając w całym pojedynku 21:17.

AZS PWSZ „7” Jelenia Góra – KPR II Jelenia Góra 21:17 (12:9)
KPR II: Krajewska, Popielarz 7, Muras 4, Marceluk 2, Wasiucionek 1, Marta Łoniewska 1, Bułak 1, Kubicka 1, Nienadyszczuk.