Wysoka wygrana Jelfy w Katowicach!

Wysokie i pewne zwycięstwo odniosły dzisiaj w Katowicach piłkarki ręczne Vitaralu Jelfy Jelenia Góra. Jeleniogórzanki pokonały miejscowy AZS AWF 26-17 i zrównały się punktami ze Startem Elbląg!
Do przerwy zespół Adama Fedorowicza prowadził 13-8, a w II połowie witaminki jeszcze bardziej zdominowały boiskowe wydarzenia ostatecznie wygrywając różnicą 9 goli! Podobnie jak w meczu ze Zgodą, dzisiaj najskuteczniejszą snajperką Jelfy była Anita Augustyniak zdobywając 7 goli. Dobrze w meczu z AZS-em zaprezentowała się też Marta Gęga 6-krotnie trafiając do bramki katowiczanek. Do spółki obie panie zdobyły ponad połowę goli dla swojego zespołu! Gratulujemy!
Kolejne spotkanie podopieczne Adama Fedorowicza zagrają już w najbliższą środę, a ich rywalem będzie lider Zagłębie Lubin. Rywal to z górnej półki, nie mniej jednak ostatnie dobre mecze w wykonaniu naszych dziewczyn upoważniają kibiców do optymizmu. Utrzymania w lidze jest ciągle realne!

Gole dla Jelfy: Anita Augustyniak - 7, Marta Gęga - 6, Marta Oreszczuk - 5, Ewelina Przygodzka - 3, Anna Dyba - 2, Joanna Bogusławska - 1, Dorota Czekaj - 1, Mirela Kaczyńska - 1.