KPR przegrywa sparing w pierwszoligowcem z Niemiec

Zwycięstwem HC Sachsen Neustadt-Sebnitz nad KPR Jelenia Góra 29:26 zakończył się rozegrany w hali przy ul. Złotniczej pojedynek sparingowy. Tym samym Niemki zrewanżowały się jeleniogórzankom za porażkę u sobie przed tygodniem 33:35. W pierwszej połowie, podczas której na pakiecie przebywały piłkarki z pierwszego składu KPR niemal cały czas prowadził zespół gości. Przewaga drużyny z Niemiec wynosiła nawet cztery gole jednak w końcówce naszej drużynie udało się odrobić straty i do przerwy było po 16. Po zmianie stron na moment prowadzenie przeszło w ręce jeleniogórzanek. W 34 minucie, mimo że w drugiej połowie w naszej drużynie grały szczypiornistki z pierwszoligowych rezerw KPR wygrywał 19:16. W 53 min jeszcze był remis po 26, jednak końcówce lepiej rozegrała drużyna zza naszej zachodniej granicy i wygrała 29:26.

KPR Jelenia Góra - HC Sachsen Neustadt-Sebnitz 26:29 (16:16)
KPR: Kozłowska, Szalek, Kuc, Krajewska, Odrowska 5, Popielarz 5, Dąbrowska 4, Załoga 3, Kobzar 2, Konsur 2, Stanisławiszyn 1, Kocela 1, Rykaczewska 1, Bułak 1, Świdzińska 1, Marceluk, Magdalena Łoniewska.