Wysoka porażka rezerw KPR w Lublinie

Wysokiej porażki doznały w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego w I lidze piłkarki ręczne KPR II Jelenia Góra. Jeleniogórzanki, które pojechały na mecz wyjazdowy w zaledwie dziesięcioosobowym składzie uległy AZS UMCS Lublin aż 34:16 (15:6). Jeleniogórzanki były tylko tłem dla dzielących i rządzących na parkiecie, walczących o pierwszą czwórkę gospodyń. Ich przewaga w trakcie meczu stale rosła bo po 60 minutach gry osiągnąć aż 18 goli. W naszej drużynie na szczególne słowa uznania zasłużyła Karolina Konsur, która powoli powraca do gry po groźnej kontuzji kolana. Nasza zawodniczka zdobyła osiem goli czyli połowę dorobku naszej gości w tym pojedynku.

AZS UMCS Lublin – KPR II Jelenia Góra 34:16 (15:6)
KPR II: Krajewska, Kuc, Konsur 8, Bułak 3, Wasiucionek 3, Rejfur 1, Romanów 1, Łoniewska, Świdzińska, Nienadyszczuk.