Narciarski Puchar Trójki

Radiowa Trójka, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie były organizatorami Pucharu Radiowej Trójki w Narciarstwie Zjazdowym. Zawody te odbyły się w miniona sobotę na SkiArenie Szrenica Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: 7 – 16 lat dziewczęta  i  chłopcy oraz 17 lat i pow. kobiety i mężczyźni. Wśród dziewcząt w gronie 16 startujących najlepsza okazała się Honorata Kornalewicz przed Gabrielą Żmudzińską i Weroniką Babicz (wszystkie KSM Łabski). W zmaganiach chłopców (startowało 20 narciarzy) wygrał Daniel Piekarz przed Remigiuszem Szymaniakiem (obaj Jugów) oraz Jakubem Gizińskim (Jelenia Góra). W gronie najszybsza była Dorota Hochół (Szklarska Poręba) przed Malwiną Piskozub i Kingą Barzak (obie KS Szrenica). Wśród mężczyzn wygrał Tadeusz Skowroński (Kowary) przed Maciejem Wołczykiem (KSM Łabski) i Pawłem Pawłowskim.

Grzegorz Kędziora