Narciarski Puchar Trójki
Radiowa Trójka, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie były organizatorami Pucharu Radiowej Trójki w Narciarstwie Zjazdowym. Zawody te odbyły się w miniona sobotę na SkiArenie Szrenica Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: 7 – 16 lat dziewczęta i chłopcy oraz 17 lat i pow. kobiety i mężczyźni. Wśród dziewcząt w gronie 16 startujących najlepsza okazała się Honorata Kornalewicz przed Gabrielą Żmudzińską i Weroniką Babicz (wszystkie KSM Łabski). W zmaganiach chłopców (startowało 20 narciarzy) wygrał Daniel Piekarz przed Remigiuszem Szymaniakiem (obaj Jugów) oraz Jakubem Gizińskim (Jelenia Góra). W gronie najszybsza była Dorota Hochół (Szklarska Poręba) przed Malwiną Piskozub i Kingą Barzak (obie KS Szrenica). Wśród mężczyzn wygrał Tadeusz Skowroński (Kowary) przed Maciejem Wołczykiem (KSM Łabski) i Pawłem Pawłowskim.
Grzegorz Kędziora
Tomasz Żukiewicz
Leszek Wrotniewski
Konrad Rydzewski
Rafał Piotr Szymański
Kazimierz Piotrowski
Hubert Papaj
Wojciech Leszczyk
Maciej Lercher
Paweł Kucharski
Oliwer Kubicki
Jacek Jakubiec
Paweł Gluza
Wojciech Chadży