Jelfa przegrywa po walce

Planową porażką zakończył się wyjazdowy mecze Jelfy Jelenia Góra z SPR Icom, choć trzeba przyznać, że witaminki tanio skóry w Lublinie nie sprzedały. Ostatecznie jeleniogórzanki przegrały 26-37, a wysoki wynik jest tradycyjnie konsekwencją słabej końcówki w wykonaniu naszych dziewczyn. Wcześniej na parkiecie pachniało sensacją, gdyż do przerwy Jelfa prowadziła w jaskini lwa 17-14!
Niestety po przerwie skończyły się żarty i II połowę gospodynie wygrały 23-9, co zaowocowało końcowym zwycięstwem różnicą 11 goli. Mecz w Lublinie odbył się awansem już dzisiaj, ponieważ SPR Icom przygotowuje się do meczu w europejskich pucharach, który rozegra w weekend na Węgrzech.

Gole dla Jelfy:Anita Augustyniak - 6, Mirela Kaczyńska - 6, Ewelina Przygodzka - 4, Izabela Rózga - 4, Dorota Czekaj - 3, Marzena Buchcic - 1, Anna Dyba - 1, Marta Gęga - 1.