KPR czwarty w memoriale im. H. Kruglińskiego

Piłkarki ręczne Klubu Piłki Ręcznej Jelenia Góra zajęły ostatnie, czwarte miejsce w XII memoriale im. Henryka Kruglińskiego. Nasz zespół przegrał z Zagłębiem Lubin 19:11 oraz minimalnie uległ Ruchowi Chorzów 20:21 i SPR – owi Olkusz 17:18. W zawodach w naszej drużynie zabrakło Agnieszki Koceli. Z przekroju całych zawodów najlepiej prezentowały się Małgorzata Buklarewicz, Joanna Załoga oraz bramkarki Agnieszka Szalek i Martyna Kozłowska. Najbliższe korzystnego rezultatu jeleniogórzanki były w pojedynku z Ruchem, gdyż jeszcze na minutę przed końcem prowadziły jedną bramką. W końcówce jednak chorzowianki zdobyły dwa gole i wyszły na prowadzenie 21:20. KPR miał jeszcze szansę na wyrównanie z rzutu karnego, podyktowanego równo z końcową syreną, jednak okazji tej nie wykorzystała Sabina Kobzar. Dodajmy że turniejowe mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym", czas gry 2 x 20 minut.