Rezerwy KPR przegrywają z młodzieżą z Gliwic

Wysokiej porażki doznały w swoim kolejnym meczu w I lidze piłkarki ręczne Klubu Piłki Ręcznej II Jelenia Góra. Nasze zawodniczki po słabej grze w drugiej połowie NLO SMS ZPRP Gliwice 19:30 (11:12). Porażka ta jest pewną niespodzianką gdyż przed tym meczem nasz zespół był wiceliderem tabeli. Mecz w pierwszej części spotkania był bardzo wyrównany, zaś wynik najczęściej oscylował wokół remisu. Po 30 minutach gospodynie prowadziły tylko 12:11. O swojej grze w drugiej połowie jeleniogórzanki chciałyby jak najszybciej zapomnieć. Młoda drużyna z Gliwic znakomicie potrafiła wykorzystać liczne błędy, straty i niecelne rzuty gości i dzięki swojej przewadze w szybkości zdominowały przebieg wydarzeń na parkiecie w drugiej odsłonie. Wynik tej części gry 8:18 najlepiej ilustruje przebieg rywalizacji.

NLO SMS ZPRP Gliwice – KPR II Jelenia Góra 30:19 (12:11)
KPR II: Krajewska, Kuc, Tórz 6, Rykaczewska 4, Bułak 3, Popielarz 3, Świdzińska 2, Wasiucionek 1, Rejfur, Romanów.