Siódma porażka piłkarek ręcznych KPR

Nie było niespodzianki w meczu VII kolejki ekstraklasy piłkarek ręcznych w którym zespół Klubu Piłki Ręcznej Jelenia Góra grał na wyjeździe z Łączpolem Vistalem Gdynia. Spotkanie zakończyło się wygraną faworyzowanych gdynianek 40:31 (21:19) i była to niestety siódma kolejna porażka naszej drużyny w tym sezonie. Jeleniogórzanki skazywane w tym meczu na pożarcie dość długo stawiały mocny opór faworyzowanym gdyniankom. Po 11 minutach gry podopieczne trenera Zdzisława Wąsa nawet prowadziły 8:7. W pierwszej połowie oba zespoły bardzo słabo broniły i ta część gry gdynianki wygrały 21:19. Po zmianie stron nadal dość długo spotkanie było wyrównane.Po 15 minutach gry po przerwie KPR przegrywał tylko 27:30. Dopiero w ostatnim kwadransie górę wzięła rutyna gdynianek, które ostatecznie wygrały 40:31.

Łączpol Vistal Gdynia – KPR Jelenia Góra 40:31 (21:19)
KPR:Szalek, Kozłowska, Kocela 8, Kobzar 7, Odrowska 6, Buklarewicz 5, Dąbrowska 4, Załoga 1, Rykaczewska, Świdzińska, Stanisławiszyn, Łoniewska.