Jelfa przegrywa w Koszalinie

Kompletnym fiaskiem zakończył się wypad do Koszalina jeleniogórskiej Jelfy, które uległy miejscowemu AZS Politechnika 17-34!
Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego pogromu, można nawet powiedzieć, że rokowała dobre nadzieje przed drugimi 30 minutami, gdyż podopieczne Romualda Szpota przegrywały zaledwie 9-12. Niestety w II połowie koszalinianki podkręciły tempo gry i błyskawicznie osiągnęły przewagę kilku bramek, którą systematycznie powiększały do końca spotkania, ostatecznie wygrywając 34-17.
Po tym meczu Jelfa traci już 7 punktów do Politechniki i 6 punktów do Sośnicy Gliwice i Łącznościowca Szczecin. Sośnica okazała się minimalnie gorsza od AZS AWF Gdańsk, a szczecinianki bez większych problemów poradziły sobie z Piotrcovią wygrywając 31-25. Za tydzień jeleniogórzanki podejmą Łącznościowca we własnej hali i może tym razem skutecznie powalczą o dwa punkty.

Gole dla Jelfy: Marta Oreszczuk - 4, Anita Augustyniak - 4, Joanna Bogusławska - 2, Mirela Kaczyńska - 2, Ewelina Przygodzka - 2, Marta Gęga - 1, Anna Bąkowska - 1, Marzena Buchcic - 1.