Kadetki MKS-MDK deklasują Orła!

Koncertowo zagrały w czwartek kadetki MKS-MDK Karkonosze, które zdeklasowały Orła Polkowice 97-31!
Jeleniogórzanki do pierwszej minuty osiągnęły dużą przewagę na parkiecie. Popisem zespołu Jerzego Gadzimskiego była II kwarta, w której Karkonosze zwyciężyły 31-8! Jak mówi szkoleniowiec jeleniogórzanek, w tym meczu położył duży nacisk na grę zespołową i wyprowadzanie szybkich ataków. Jerzy Gadzimskie nie ukrywał też, że jego zawodniczki są już myślami przy zaległym meczu z MOS Wrocław, który odbędzie się w hali SP 10 już we wtorek. Rangą tego spotkania będzie samodzielne prowadzenie w tabeli.
W niedzielę natomiast zagra I-ligowa drużyna Karkonoszy, która w niedzielę podejmie AZS Uniwersytet Wrocławski. Początek tego spotkania o godzinie 13-tej, oczywiście w hali SP 10. Zarówno koszykarki jak i trener proszą kibiców o liczne przybycie i głośny doping!

Punkty dla MKS-MDK: Marzena Kowalczyk - 26, Joanna Pawlukiewicz - 20, Monika Foitzik - 15, Magda Sawicka - 15, Justyna Dudek - 9, Adrianna Madej - 7, Magdalena Chwedorowicz - 4, Marta Nowicka - 1.