Koszykarki Karkonoszy wygrywają w Chojnowie!

Znakomicie spisały się dzisiaj w Chojnowie koszykarki MKS-MDK Karkonosze, które pokonały miejscowy UKS Oriens 73-49!
O sukcesie jeleniogórzanek zadecydowała III kwarta, w której nasze dziewczyny wręcz zdemolowały swoje rywalki wygrywając tę część gry 24-9! - Kluczem do sukcesu w tej kwarcie była nasza znakomita obrona i szybkie kontry. W swoim żywiole były Mochól i Kowalczyk, które zablokowały do spółki 6 rzutów rywalek - relacjonuje szkoleniowiec Karkonoszy Jerzy Gadzimski.
- Zagraliśmy już drugi mecz w tym roku i po raz drugi moje dziewczyny spisały się znakomicie. W Siechnicach przegraliśmy ale klasa rywala nie dawała szans na zwycięstwo, natomiast w Chojnowie to mój zespół udzielił lekcji koszykówki gospodyniom - podsumowuje zadowolony szkoleniowiec MKS-MDK.
W niedzielę jeleniogórzanki zagrają nareszcie we własnej hali. Rywalkami Karkonoszy będzie AZS Uniwersytet Wrocławski. Zawodniczki i ich trener serdecznie zapraszają fanów basketu i liczą na głośny doping! Początek spotkania o godzinie 13-tej, wstęp wolny.

Punkty dla MKS-MDK: Katarzyna Werłos - 17, Marzena Kowalczyk - 15, Joanna Mochól - 14, Natalia Górniaczyk - 7, Marta Kowiel - 7, Joanna Pawlukiewicz - 7, Marta Klementowska - 6