Wysoka porażka młodziczek Karkonoszy w Przemkowie

Młodziczki Finephramu Karkonoszy Jelenia Góra w kolejnym meczu ligowym uległy faworytowi rozgrywek w lidze makroregionalnej UKS Przemków 47:102. Ekipa z Przemkowa jest jedną z najsilniejszych drużyn ligowych, która jak do tej pory nie doznała porażki i jest typowana do zajęcia miejsca w pierwszej czwórce w kraju w swojej grupie wiekowej. W meczu z jeleniogórzankami koszykarki z Przemkowa zaprezentowały swoje główne atuty czyli bardzo agresywną obronę i skuteczny szybki atak. Co godne podkreślenia zespół UKS – u dysponuję maja bardzo wyrównana 12 zawodniczek o to jest bardzo ważne w młodziczkach. Losy spotkania zostały przesądzone do przerwy, gdyż po 20 minutach gry jeleniogórzanki przegrywały aż 10:50. Po zmianie stron gra jeleniogórzanek wyglądała już nieco lepiej ale i wygrane gospodyń w III i IV kwarcie nie były aż tak okazałe.

UKS Przemków – Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 102 : 47 (24:9, 27:3, 27:19, 24:16)
Karkonosze: Łuczak 18, Prystrom 16, Popławska 6, Aleksandrowicz 5, Łabuda 2, michałowska, Skrzek, Żmijewska, Wyszywacz, Kosiorowska, Kopiec – Krywyj.