Młodziczki Finepharmu gorsze od WKK Wrocław

W kolejnym pojedynku w lidze makroregionalnej młodziczki Finepharmu Karkonoszy Jelenia Góra przegrały na wyjeździe z WKK Wrocław 44:50. O porażce jeleniogórzanek zdecydowała druga kwarta przegrana przez nie 6:22. Zgodnie z wymogiem regulaminowym występującym w lidze młodziczek w drugiej osłonie każdego meczu musi wystąpić piątka zawodniczek inna niż grająca w pierwszej kwarcie i nasze zmienniczki nie były w stanie dotrzymać kroku swoim przeciwniczkom z Wrocławia. Po zmianie stron obraz gry zdecydowanie zmienił się na korzyść Karkonoszy, którym jednak na odrobienie strat zabrakło nieco czasu oraz skuteczności rzutowej.

WKK Wrocław – Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 50:44 (8:6, 22:6, 10:15, 10:17)
Karkonosze:Łabuda 16, Prystrom 8, Łuczak 5, Aleksandrowicz 4, Popławska 4Skrzek 3, Kopiec – Krywyj 2, Michałowska 2, Ochota, Kosiorowska, Wyszywacz.