Ostrzeżenie IMGW: upał trzeciego stopnia na Dolnym Śląsku

Komentarze

wrocek

2026-06-27 06:11 @ 62.108.184.*

42 stopnie w niedzielę... to już nie Polska, to Andaluzja. Mam nadzieję, że kantyna w pracy ma klimatyzację, bo inaczej będzie wesoło.

sloneczko

2026-06-27 08:14 @ 185.51.88.*

Noce od 19 do 24 stopni to już w ogóle kpina - mieszkanie nagrzane przez cały dzień i do rana nie ma szans na sen.

Waldek

2026-06-27 22:55 @ 83.16.14.*

Trzeci stopień to już naprawdę nie przelewki. Mam nadzieję, że wszyscy pamiętają o nawadnianiu - w taką temperaturę kilka godzin bez wody i człowiek się dosłownie wykańcza.

Dodaj komentarz