Mobilna wersja jeleniogórskiego portalu JG24.pl
Copyright 2015-2026
Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.
Strony internetowe Jelenia Góra
Komentarze
wrocek
2026-06-27 06:11 @ 62.108.184.*
42 stopnie w niedzielę... to już nie Polska, to Andaluzja. Mam nadzieję, że kantyna w pracy ma klimatyzację, bo inaczej będzie wesoło.
sloneczko
2026-06-27 08:14 @ 185.51.88.*
Noce od 19 do 24 stopni to już w ogóle kpina - mieszkanie nagrzane przez cały dzień i do rana nie ma szans na sen.
Waldek
2026-06-27 22:55 @ 83.16.14.*
Trzeci stopień to już naprawdę nie przelewki. Mam nadzieję, że wszyscy pamiętają o nawadnianiu - w taką temperaturę kilka godzin bez wody i człowiek się dosłownie wykańcza.