Mobilna wersja jeleniogórskiego portalu JG24.pl
Copyright 2015-2026
Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.
Strony internetowe Jelenia Góra
Komentarze
gornik73
2026-05-14 16:30 @ 153.88.111.*
Milion złotych za dwa odwierty to nie jest mało, ale jak się patrzy ile lat ludzie na górnych piętrach siedzieli bez wody latem, to może i warto było.
Podgorze
2026-05-14 20:30 @ 89.72.195.*
Ciekawe ile czasu zajmie etap 'prace projektowe nad zbiornikami i podłączeniem'. Odwierty gotowe, woda pewnie jest, a zanim doleci do kranów to jeszcze parę sezonów suszy minie.
Marekzgor
2026-05-15 19:00 @ 83.15.14.*
100 metrów sześciennych dziennie na tysiąc osób - to jakieś 100 litrów na osobę. Wystarczy, ale bez szaleństw.
baca
2026-05-16 18:00 @ 89.72.22.*
Wiecie co, 'pierwsza we współczesnej historii miasta' to ciekawe sformułowanie. Czyli kiedyś już wiercili, potem przestali, a teraz znowu odkrywają koło. Typowe.
Mieszkaniec
2026-05-18 07:30 @ 37.28.153.*
Hm, nie do końca rozumiem czemu dopiero teraz. Jak długo te susze w Kowarach trwają? Bo mam wrażenie że to nie jest problem z ostatniego roku.
zenek
2026-05-18 19:00 @ 88.199.99.*
Cały problem to te ujęcia powierzchniowe - wystarczy suche lato i połowa osiedla kręci kranem i nic nie leci. Dobrze że w końcu sięgnęli głębiej.
szarak
2026-05-19 07:30 @ 83.20.224.*
Pytanie czy ta woda z głębokości 100 metrów nie będzie wymagała jakiegoś dodatkowego uzdatniania. Nie każde ujęcie głębinowe od razu nadaje się do picia bez obróbki.
czeski
2026-05-20 08:00 @ 212.244.162.*
Zastanawiam sie czy te 100 metrow to juz wystarczy zeby miec wode niezaleznie od pogody, czy to nadal moze byc za plytko przy dluzszej suszy.