Mobilna wersja jeleniogórskiego portalu JG24.pl
Copyright 2015-2026
Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.
Strony internetowe Jelenia Góra
Komentarze
gornik73
2026-05-12 20:30 @ 188.215.85.*
Byłem tam w zeszłym tygodniu i rzeczywiście stały tabliczki z ostrzeżeniem. Nie ma tragedii, można przejść, tylko trzeba poczekać aż pracownicy dadzą znak. Do maja 2026 to trochę długo, ale rozumiem że praca w lesie rządzi się swoimi prawami.
wedrowiec
2026-05-15 14:00 @ 94.40.82.*
Niebieski szlak na Odrodzenie to klasyczna trasa, szkoda że akurat tam. Mam nadzieję że przynajmniej zimą nie będą blokować przejścia całkowicie, bo to dość uczęszczana droga.
Kamilek
2026-05-16 07:30 @ 212.127.73.*
Hm, nie do końca rozumiem dlaczego prace leśne muszą trwać aż 14 miesięcy. Coś konkretnego się tam dzieje z drzewostanem czy to po prostu standardowe planowanie z dużym zapasem?
szlakwita
2026-05-17 19:30 @ 54.37.179.*
Cały problem to brak informacji o konkretnych godzinach prac. Jedno to wiedzieć że szlak jest utrudniony, a drugie to móc zaplanować o której wyjść żeby nie stać i czekać w środku lasu.
Wilek
2026-05-18 23:37 @ 178.43.237.*
Prace do 19 maja 2026r. czyli to tylko do jutra. Wiadomość jest z 12 maja 2026r. Przez tydzień w górach można czasem napotkać wszystkie pory roku ale to chyba nie o to chodzi - a o co?