Mobilna wersja jeleniogórskiego portalu JG24.pl
Copyright 2015-2026
Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.
Strony internetowe Jelenia Góra
Komentarze
ksk
2026-05-12 14:02 @ 37.109.165.*
To teraz juz mozna rozdawac nowe samochody i wozy strazackie swiat szybko sie zmienia
straakfan
2026-05-12 19:00 @ 88.220.57.*
Przebierać się pod wiatą przy minusach - to brzmi jak żart, ale tak było. Dobrze że w końcu ktoś to naprawił.
ksk
2026-05-12 20:15 @ 37.109.165.*
Do wyzej wyborcy od 100 konkretow ty lepiej zobacz jak usmiechnieci kraj zadluzaja i na nic nie ma pieniedzy .
strzel
2026-05-14 20:00 @ 80.53.30.*
Drugie miejsce w Polsce pod względem wyjazdów i przez tyle lat nie mieli nawet porządnej szatni - to dopiero smutne. Cieszę się że to w końcu zmieniono.
ognik
2026-05-16 07:00 @ 83.25.9.*
2,5 miliona to sporo, ale jak policzyć, że druhowie przez lata prali mundury we własnych praniach i stali na mrozie po akcjach, to może jednak uczciwa cena.
gazda
2026-05-16 14:00 @ 194.55.5.*
Strefy czyste i profilaktyka antynowotworowa w OSP - to akurat nie jest fanaberia, kancerogeny wchłaniane przez ubrania to poważny problem i dobrze że w końcu ktoś to uwzględnił przy projektowaniu remizy.
remizak
2026-05-16 21:00 @ 83.30.202.*
Z tego co wiem, takich remiz w Polsce brakuje całymi setkami - większość ochotników wciąż wraca z akcji i nie ma gdzie nawet normalnie się umyć.
Waldek
2026-05-16 22:30 @ 178.36.206.*
Ciekawe ile lat to czekało na realizację - bo jak druhowie prali mundury w domu i stali pod wiatą na mrozie, to chyba nie zaczęło się wczoraj.
bojak
2026-05-16 23:00 @ 194.150.98.*
No i tak powinno być - ludzie ryzykują życiem i zasługują na coś więcej niż wiata i zlew w domu.
Piksel
2026-05-17 07:00 @ 81.219.76.*
Hm, dopiero drugie miejsce w Polsce i dopiero teraz normalna szatnia - trochę to mówi o priorytetach przez ostatnie lata.
druhem
2026-05-17 13:30 @ 83.16.60.*
Samochód do poszukiwań i normalna szatnia w jednym roku - na raz tyle dobrego to rzadkość.
goral77
2026-05-18 23:00 @ 89.79.200.*
Drugie miejsce w kraju pod wyjazdami i przez tyle lat brak porządnych pryszniców - no ale lepiej późno niż wcale.