Karpacz przypomina: reklamy w pasie drogowym tylko za zezwoleniem

Komentarze

krzysiekg

2026-05-12 07:30 @ 77.242.227.*

Z tego co wiem, takie przepisy istnieją wszędzie, tylko mało kto o nich wie albo udaje, że nie wie. Dobrze, że przypominają, bo w Karpaczu i tak reklam trochę za dużo jak na górskie miasteczko.

wandrowiec

2026-05-12 20:00 @ 83.13.163.*

Pas drogowy obejmuje przestrzeń nad i pod drogą - ciekawe, czy ktoś próbował zawiesić baner pod asfaltem.

Stoku

2026-05-13 18:30 @ 185.63.108.*

Cały problem to nagminne ignorowanie takich rzeczy przez lata, a teraz nagle wszyscy zdziwieni, że ktoś egzekwuje przepisy.

bartekk

2026-05-14 07:30 @ 89.75.187.*

Zastanawiam się ile szyldów wisi tam od lat bez żadnego zezwolenia i czy teraz ktoś to poważnie sprawdzi, czy to tylko przypomnienie dla zasady.

Feliks

2026-05-14 21:30 @ 37.109.160.*

Hm, nie do końca rozumiem czemu trzeba przypominać coś, co podobno obowiązuje od dawna. Chyba że przez ostatnie lata nikt tego nie pilnował i teraz się obudzili.

Rysiu

2026-05-15 12:00 @ 192.166.32.*

No to teraz czekamy aż ktoś faktycznie dostanie karę, a nie tylko przypomnienie. Bo samo przypomnienie to za mało, żeby kogoś ruszyło.

zeglarz

2026-05-15 20:00 @ 95.51.140.*

Ciekawe czy zarządca drogi aktywnie chodzi i sprawdza, czy czeka aż ktoś złoży donos na sąsiada.

Leszek

2026-05-18 08:30 @ 193.193.82.*

Ciekawe, czy dotyczy to też tych wszystkich szyldów na płotach przy prywatnych posesjach tuż przy drodze. Bo takich jest w Karpaczu sporo i jakoś nikt specjalnie nie reagował.

Dodaj komentarz