Mobilna wersja jeleniogórskiego portalu JG24.pl
Copyright 2015-2026
Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.
Strony internetowe Jelenia Góra
Komentarze
goralnick
2026-05-12 15:00 @ 83.28.165.*
Tylko trzy godziny dyżuru i to tylko w czwartki - kto normalnie pracuje, ten i tak nie zdąży.
zbyniu
2026-05-13 06:30 @ 62.233.196.*
Zawsze w czwartki o 14, czyli godziny pracy dla większości ludzi. Pomysł może i dobry, ale godziny do przemyślenia.
Macius
2026-05-13 11:00 @ 195.245.204.*
Cztery czwartki pod rząd, zawsze 14:00 - rozumiem że godziny są stałe dla całego cyklu, ale może chociaż raz można by to zorganizować w sobotę?
Waldek
2026-05-14 08:30 @ 37.47.225.*
Cztery czwartki, cztery różne miejsca - to przynajmniej jakiś pomysł, żeby dotrzeć do różnych dzielnic. Tylko te godziny to już chyba tradycja nieprzyjazna pracującym.
Jan
2026-05-14 11:08 @ 185.25.122.*
Tak się dzieje w wielu krajach to nie cudowny pomysł tylko 3 godziny?? Opis jakie gabaryty wystawiać i dlaczego tylko w tych miejscach.Duży materac czy szafę ciężko transportować nawet 100 metrów.
Barbara
2026-05-14 11:13 @ 185.25.122.*
Dlaczego nie wystawiać blisko śmietnika dzień wcześniej przed zbiórką , tak się dzieje w innych miastach , krajach a u nas zawsze są z tym problemy.
Grzesiek
2026-05-15 08:00 @ 83.30.75.*
Hm, nie do końca rozumiem dlaczego zawsze przy szkołach podstawowych. Pewnie chodzi o parking i dostęp, ale ciekawe czy to nie koliduje z powrotem dzieci ze szkoły akurat o tej porze.
seba
2026-05-15 21:00 @ 83.27.114.*
Ciekawe ile osób faktycznie korzysta z takich akcji. Mam nadzieję że nie będzie jak ostatnio - kolejka, brak miejsca i "przepraszamy, koniec czasu dyżuru".
Oleska
2026-05-16 16:00 @ 85.237.199.*
No i ostatni przystanek na Osiedlu Łomnickim przy pętli - to przynajmniej trochę inne miejsce niż przy szkole. Ciekawe czy tam jest w ogóle gdzie zaparkować z większym gabarytem.
Radek
2026-05-16 19:00 @ 213.241.28.*
Wszystkie cztery punkty przy szkołach podstawowych albo przy pętli - a czy ktoś pomyślał o centrum? Mieszkam w środku miasta i najbliższy przystanek mam chyba z 4 km.