Mobilna wersja jeleniogórskiego portalu JG24.pl
Copyright 2015-2026
Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.
Strony internetowe Jelenia Góra
Komentarze
Waldek
2026-05-11 07:30 @ 89.72.149.*
Nosorożec biały jako nowy eksponat - to musi wyglądać niesamowicie. Chyba warto się wybrać, byle zdążyć przed tą dwusetką.
baca
2026-05-11 22:30 @ 193.201.144.*
Ciekawe ile taki preparat nosorożca kosztował i skąd w ogóle go zdobyli. Nie każde muzeum może się pochwalić czymś takim.
krecik
2026-05-12 11:30 @ 77.254.222.*
Spotkanie z preparatorem brzmi ciekawiej niż myślałem - takie rzeczy rzadko kiedy wychodzą z zaplecza muzeum na światło dzienne.
zbyszek
2026-05-13 13:30 @ 62.115.0.*
Georg Martini - muszę przyznać, że pierwszy raz słyszę to nazwisko. Trzeba będzie się douczyć przed wizytą, żeby nie wyjść na ignoranta przy kuratorkach.
kasia2010
2026-05-13 17:00 @ 79.124.125.*
Gra z arkuszami pytań to świetny pomysł na wieczór z dziećmi, nie trzeba ich siłą ciągnąć do muzeum jak zwykle.
lelek
2026-05-14 10:30 @ 85.128.81.*
Jelenia Góra, 16 maja, godzina 18 - zapisuję w kalendarzu, żeby nie zapomnieć jak zwykle w ostatniej chwili.
Rysiek
2026-05-14 22:30 @ 89.229.220.*
Tomasz Sokolowski - ciekawe czy pokazze tez jak sie obchodzic z tak duzymi zwierzetami. Preparacja nosorozca to chyba nie lada wyzwanie logistyczne.
borys
2026-05-16 18:30 @ 37.47.82.*
Hm, nie do końca rozumiem - to jest Noc Muzeów 2026? Czyli już teraz planują z rocznym wyprzedzeniem, czy artykuł jest sprzed roku?
pliszka
2026-05-16 23:30 @ 37.47.233.*
Z tego co wiem, Georg Martini to postać mocno związana z historią przyrodoznawstwa na Dolnym Śląsku - ciekawe czy będą jakieś plansze z jego biografią, bo sama gra z pytaniami to trochę mało kontekstu dla kogoś kto nie zna tematu.
pikus
2026-05-17 14:00 @ 46.170.160.*
Ciekawe czy ten preparat nosorożca wjechał przez główne drzwi, czy musieli coś rozbierać. To nie jest mały zwierzak.
mietka
2026-05-17 17:30 @ 31.178.93.*
Nie wiedziałam, że w Jeleniej Górze jest w ogóle muzeum przyrodnicze na takim poziomie. Trzeba było nosorożca, żeby się dowiedzieć.