Mobilna wersja jeleniogórskiego portalu JG24.pl
Copyright 2015-2026
Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.
Strony internetowe Jelenia Góra
Komentarze
lesnyturysta
2026-05-09 21:30 @ 89.64.117.*
Hm, do maja 2026 to kawał czasu. Mam nadzieję, że alternatywne trasy są w jakimś sensownym stanie, bo inaczej to będzie radosna twórczość.
Rambler
2026-05-10 18:00 @ 83.126.75.*
Ciekawe ile osób dotrze do tej informacji zanim wjedzie konno prosto w zamkniętą strefę.
Wedrownik
2026-05-10 22:30 @ 89.66.73.*
Prace gospodarcze do maja 2026 - to ponad rok zamknięcia. Nie wiem co tam tak intensywnie robią, ale mam nadzieję, że przynajmniej szlak po tym czasie będzie w lepszym stanie niż przed zamknięciem.
baca
2026-05-11 14:30 @ 159.253.154.*
Pieszy, rowerzysta i jeździec razem zamknięci - no to przynajmniej traktują wszystkich równo.
Szlakowy
2026-05-11 20:30 @ 89.64.198.*
Ciekawe czy ta mapa z czerwonym odcinkiem jest gdzieś w widocznym miejscu przy wejściu na szlak, czy tylko na stronie internetowej, którą ktoś znajdzie po fakcie.
Grzesiek
2026-05-13 07:00 @ 212.244.214.*
Ponad rok prac to sporo, ale przynajmniej ktoś pomyślał o tym żeby uprzedzić z wyprzedzeniem a nie tablica dopiero na miejscu.
Jarek
2026-05-13 08:00 @ 79.184.121.*
Kamieniecka Góra i Rozdroże - akurat te leśniczówki mają sporo starych drzewostanów, więc pewnie nie bez powodu tyle czasu potrzebują na robotę.
Marekzlasu
2026-05-13 19:30 @ 178.37.46.*
Przy okazji niech sprawdzą czy reszta ścieżek jest w ogóle przejezdna, bo pamiętam że rok temu kilka odcinków w tej okolicy wyglądało dosyć kiepsko.
kolarz77
2026-05-13 23:30 @ 154.215.13.*
Z tego co wiem, okolice Antoniowa to i tak nie jest łatwy teren, więc może to dobra okazja żeby pojeździć po tych mniej uczęszczanych ścieżkach, które normalnie się omija.
lesny
2026-05-14 09:30 @ 109.197.175.*
Maj 2026 to i tak niedaleko, bo wiosna leci szybko. Byleby nie przedłużyli.
Piknik
2026-05-14 14:30 @ 83.7.206.*
Ciekawe czy przy wejściu na szlak stoi jakaś tablica, bo nie każdy przed wyjściem siada do internetu i sprawdza aktualności na stronach leśnictwa.