Mobilna wersja jeleniogórskiego portalu JG24.pl
Copyright 2015-2026
Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.
Strony internetowe Jelenia Góra
Komentarze
zibi
2026-05-07 12:30 @ 37.31.152.*
Klasyka. Co roku ten sam apel, jakby kierowcy zapomnieli że deszcz istnieje.
pieton
2026-05-07 13:30 @ 178.37.39.*
Aquaplaning to nie mit, sam raz zjechałem z drogi na mokrej autostradzie przy 110 kmh. Od tamtej pory faktycznie zwalniam gdy leje.
rowerek
2026-05-07 19:00 @ 77.252.34.*
Torowiska to osobny temat, naprawdę można się tam wozem położyć przy mokrej pogodzie, nawet jadąc spokojnie.
Waldek
2026-05-10 08:00 @ 185.17.42.*
Cały problem to te studzienki kanalizacyjne, na mokro śliskie jak lód. Rowerem raz mnie tak złożyło że nie wiedziałem co się stało.
Kornel
2026-05-13 12:30 @ 89.74.37.*
Mam wrażenie że te apele są dla tych, którzy i tak ich nie czytają. Kto czyta lokalne newsy, ten pewnie już wie żeby zwolnić gdy leje.
marek73
2026-05-13 17:30 @ 194.204.189.*
Hm, nie do końca rozumiem czemu piszą o stanie opon jakby ktoś miał to sprawdzić w trakcie ulewy. Przed wyjazdem, może, ale nie w środku drogi.
Staszek
2026-05-14 07:00 @ 83.8.248.*
Z tego co wiem, większość stłuczek przy deszczu to wina za małego odstępu, a nie prędkości. Ludzie kurczowo trzymają się tej samej odległości co przy suchej nawierzchni.
Wicher
2026-05-14 08:00 @ 62.89.122.*
Wycieraczki to chyba najbardziej zaniedbywana rzecz w aucie, większość ludzi zmienia je dopiero gdy już nic nie widać przez szybę.