Deszcz i śliskie drogi w regionie. Policja apeluje o ostrożność

Komentarze

zibi

2026-05-07 12:30 @ 37.31.152.*

Klasyka. Co roku ten sam apel, jakby kierowcy zapomnieli że deszcz istnieje.

pieton

2026-05-07 13:30 @ 178.37.39.*

Aquaplaning to nie mit, sam raz zjechałem z drogi na mokrej autostradzie przy 110 kmh. Od tamtej pory faktycznie zwalniam gdy leje.

rowerek

2026-05-07 19:00 @ 77.252.34.*

Torowiska to osobny temat, naprawdę można się tam wozem położyć przy mokrej pogodzie, nawet jadąc spokojnie.

Waldek

2026-05-10 08:00 @ 185.17.42.*

Cały problem to te studzienki kanalizacyjne, na mokro śliskie jak lód. Rowerem raz mnie tak złożyło że nie wiedziałem co się stało.

Kornel

2026-05-13 12:30 @ 89.74.37.*

Mam wrażenie że te apele są dla tych, którzy i tak ich nie czytają. Kto czyta lokalne newsy, ten pewnie już wie żeby zwolnić gdy leje.

marek73

2026-05-13 17:30 @ 194.204.189.*

Hm, nie do końca rozumiem czemu piszą o stanie opon jakby ktoś miał to sprawdzić w trakcie ulewy. Przed wyjazdem, może, ale nie w środku drogi.

Staszek

2026-05-14 07:00 @ 83.8.248.*

Z tego co wiem, większość stłuczek przy deszczu to wina za małego odstępu, a nie prędkości. Ludzie kurczowo trzymają się tej samej odległości co przy suchej nawierzchni.

Wicher

2026-05-14 08:00 @ 62.89.122.*

Wycieraczki to chyba najbardziej zaniedbywana rzecz w aucie, większość ludzi zmienia je dopiero gdy już nic nie widać przez szybę.

Dodaj komentarz