Akcja Alkohol i Narkotyki w Jeleniej Górze. Skontrolowano 900 kierowców

Komentarze

Zbyszek

2026-05-08 17:30 @ 84.23.165.*

900 przebadanych i tylko 4 osoby pod wpływem - to całkiem nieźle, choć oczywiście i tak o 4 za dużo.

Wariat

2026-05-08 19:30 @ 87.206.73.*

Ciekawi mnie jak to jest z tymi narkotykami - czy te testy drogowe sa w ogole wiarygodne, czy zdarza sie ze ktos wychodzi czysty a jest pod wplywem, albo odwrotnie?

kierowca23

2026-05-10 14:30 @ 217.153.171.*

900 kierowców, 3 pijanych i 1 na narkotykach - statystycznie mało, ale ciekawi mnie ilu z nich wiedziało o akcji i po prostu wybrało inną trasę.

Patryk

2026-05-11 08:00 @ 195.46.40.*

Przy okazji takich akcji zawsze mnie ciekawi ile mandatów wypadło za brak fotelika albo telefon - to by dopiero był ciekawy bilans.

Koral

2026-05-12 14:30 @ 212.180.226.*

Trzy promile i przepadek auta - dopiero wtedy niektórzy zaczynają myśleć głową.

Dodaj komentarz