Jelenia Góra: motocyklista w szpitalu po zderzeniu z BMW. Policja szuka świadków

Komentarze

DOMINIK

2026-05-06 11:26 @ 185.185.50.*

Osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941

Zbyszek

2026-05-07 14:00 @ 46.170.55.*

Wyjazd z posesji na ruchliwej ulicy i jeszcze w miejscu z ograniczoną widocznością - to jest przepis na wypadek. Mam nadzieję że motocyklista szybko wróci do zdrowia.

juras

2026-05-08 20:00 @ 45.92.76.*

Cały problem w tym, że takich wyjazdów bez widoczności jest w miastach mnóstwo i czekamy aż coś się stanie, żeby ktoś w ogóle zareagował. Mam nadzieję że motocyklista szybko stanie na nogi.

motul

2026-05-09 20:00 @ 46.170.216.*

Jak ktoś ma dashcam i był w okolicach ulicy Wolności we wtorek przed południem, niech naprawdę dzwoni na policję. Takie nagrania potrafią rozstrzygnąć sprawę w pięć minut.

MarekJG

2026-05-09 23:30 @ 95.50.97.*

Ulica Wolności akurat w tym miejscu to koszmar dla motocyklistów - krzaki i ogrodzenia zasłaniają wszystko. Życzę kierowcy szybkiego powrotu do zdrowia.

szosa

2026-05-10 10:30 @ 154.29.95.*

Szybkiego powrotu do zdrowia dla motocyklisty. Takie zderzenia przy wyjeździe z posesji często kończą się dużo gorzej, więc miejmy nadzieję że obrażenia są do zniesienia.

karlik

2026-05-12 09:30 @ 217.117.133.*

Nie wiem co bardziej dziwi - że ktoś w ogóle zaryzykował wyjazd z posesji w takim miejscu, czy że nie było tam jeszcze wcześniej żadnego wypadku. Życzę motocykliście szybkiego powrotu do zdrowia.

wariat

2026-05-13 09:30 @ 178.42.244.*

Może warto by miasto zastanowiło się nad jakimś lustrem drogowym albo znakiem przy tej posesji, bo policja szuka świadków, a problem zostanie na kolejne miesiące.

Dodaj komentarz