Finał Ligi Rocka 2026 z Dżemem na Błoniach Jeleniogórskich

Komentarze

bassman

2026-05-09 06:30 @ 82.177.129.*

Dżem na Błoniach, wstęp wolny - to się chwali. Dawno nie było czegoś takiego w Jeleniej.

staryrock

2026-05-10 15:00 @ 213.155.185.*

Jury z Titusem - to przynajmniej wiadomo, że ktoś w tym jury zna się na robocie.

zibi

2026-05-11 09:00 @ 78.28.39.*

Ciekawe jak wypadnie Budynek C, bo grałem z tymi chłopakami na jednej imprezie rok temu - mają potencjał.

kruger

2026-05-11 22:00 @ 217.97.246.*

Trackstone i In The Name Of God - ciekawe zestawienie, będzie co porównywać. Szkoda tylko, że finał tak wcześnie, o 17:00 niektórzy jeszcze w pracy.

Dodaj komentarz