Zapowiedź 20. kolejki Klasa B

Komentarze

lzs

2026-05-06 23:43 @ 37.248.179.*

Ubocze faworyt do awansu znowu bedzie w torbe

Opo

2026-05-07 07:56 @ 37.248.221.*

Ubocze spokojnie wygra

LZS zareba

2026-05-09 11:15 @ 109.40.51.*

Panowie, robimy dluzyne na miekko i zdobywamy pierwsze punkty

Kibol

2026-05-09 11:20 @ 212.205.2.*

Ubocze liże kroczę

Grażyna

2026-05-09 11:45 @ 46.112.64.*

Marcin harapin#10 w pojedynkę żegna Biedacka dłużyne!

Janek

2026-05-09 11:46 @ 89.151.16.*

Gdzie ubocze z tymi dinozaurami do A klasy dajcie spokój

DalejZryw

2026-05-09 11:50 @ 77.236.6.*

Ubocze nawet jeśli przegra z Radogoszczą to i tak zrobi awans. W poprzedniej kolejce „Legendy” też cieszyły się ze zwycięstwa przez tydzień i nie udźwignęli kolejnych meczy

zbynek lubań

2026-05-09 13:30 @ 31.60.91.*

radogoszcz jechać z frajerami

Opo

2026-05-09 13:30 @ 37.248.220.*

Jesteście śmieszni z tymi wypocinami tragedia trochę rozumu 😅

KoparamójIdol 🥰🥰

2026-05-09 13:43 @ 46.112.64.*

Najpiękniejszy pępuszek ma kopary brzuszek

MH król

2026-05-09 13:46 @ 46.112.64.*

Przyszłość Dłużyna boi się potężnego MARCINA HARAPINA

Opo

2026-05-10 13:01 @ 37.248.219.*

I co ubocze pany wszystko wygrywamy nie dowiarki😅

KibolZU

2026-05-10 13:53 @ 104.28.129.*

Radogoszcz cieniasy, gdyby nie bramkarz to by z piątkę przyjęli… gdzie taka ekipa do A klasy.

Fanzu

2026-05-10 14:17 @ 37.30.48.*

Radogoszcz słabo, Ubocze kontrolowało mecz gdyby nie sędzia i bramkarz z Radogoszczy to by dwucyfrówka była Legendy bez podjazdu

Lalala

2026-05-10 17:56 @ 178.43.118.*

Fanzu, ty chyba byłeś na innym meczu

Dodaj komentarz