Pobiedna dobre zawody jest tam potencjał

2024-08-24 18:50 @ 37.248.168.*

Jak Stella w Gieraltowie

Do koło

2024-08-24 19:01 @ 31.60.73.*

Proszę cie kolego gdyby Lagow był skuteczny to tam minimum 5:1 by tylo ale wynik idzie w świat i tyle . Nie są zle chłopaki tak na a klase w sam raz .

Kolo

2024-08-24 19:20 @ 31.60.118.*

Do przerwy pobiedna mogła i powinna 3 : 0 wygrywać dopiero ostatnie 15 minut Łagów doszedł do głosu . Druga połowa wyrównana . Pobiedna i łagow zmarnował po kilka sytuacji .

Bmx

2024-08-24 19:42 @ 37.248.154.*

Lwowek wygrał z Piastem 1:0 ciekawa ekipa Czarnych młodziutka ale grać potrafią poprawić skuteczność iwynik byłby inny Piast też kilka zmarnował dobry młodziak wLwowku10 potrafi wiele pozdrawiam obie ekipy

Kibol

2024-08-24 19:47 @ 5.173.248.*

Fatma razem z ekipą z mirska tak się naśmiewali z chłopakakow z swieradowa ,a teraz połowa składu w pobiednej to ekipa ze swieradowa ,żeby się nie skończyło jak w swieradowie ze obcy będą grać a później będzie ze nie będą mieli kim grać 🤣

Greg

2024-08-24 19:52 @ 84.192.147.*

We Lwówku s zmiany nowy Trener miksuje składem mądrze dlatego jest poprawa .Dzisiaj był razem z drużyną grał.

BS

2024-08-24 19:53 @ 37.30.12.*

Kibol jeśli uważasz że dwóch to połowa, to gratuluję znajomości podstaw matematyki.

Kibic

2024-08-24 20:06 @ 5.173.232.*

Lwówek, miasto powiatowe, a wy się jaracie wygraną w a klasie..przecież to porażka. Weźcie wyjdźcie z tej a klasiny, a dopiero potem się jarajcie. Serio. Bo to żałośne jest

Do kibic

2024-08-24 20:43 @ 83.10.159.*

To tego co było we Lwówku to sukces i się cieszą

Molongo

2024-08-24 20:54 @ 77.222.253.*

A już Fatima okręgówkę robiła po wygranej z najsłabszą drużyną w grupie…

2024-08-24 21:40 @ 89.64.0.*

Kolonia dzisiaj w prawie optymalnym składzie, Ruszów bez szans.

Ojojoj

2024-08-24 21:45 @ 31.60.126.*

Co z tym Ruszowem ? Trenera wzięli z okręgówki a co tydzień sromotne baty zbierają ! O co tu kaman !!!?

On 85

2024-08-24 22:31 @ 5.173.233.*

Tak jak wyżej napisane , kolonia w normalnym składzie powalczy z każdym , dziś mecz bez historii , Ruszów bez celnego strzału na bramkę , z kolei kolonia mogła wygrać jeszcze więcej , najniższy wymiar kary , pełna kontrola od pierwszej do ostatniej minuty

Bolesławiec

2024-08-24 22:44 @ 37.30.10.*

Ruszów gra bez obrony. Jednego na 4 można nazwać obrońcą. A działaczom Kolonii nie jest wstyd nie podlewać boiska i nie zamontować ławek? Gorzej niż kartoflisko

Don

2024-08-24 23:59 @ 5.173.233.*

Wszystko w rękach miasta , to nie jest klub który zarabia na grupach młodzieżowych by opłacać seniorów i boisko , żeby podlewać boisko musi być nawodnienie , z tego co dostają od miasta ciężko płacić za sędziów i wyjazdy , a mimo wszystko chłopaki grają , mimo wszystko jest ponad 10 grup młodzieżowych i na takim kartoflisku grają , a Ruszów ma piękne ławki , piękne boisko , i ile grup młodzieżowych ? Masz rację kartoflisko , ale kiedyś tak wyglądały wszystkie boiska , człowiek się cieszył że może grać w piłkę , a teraz piękne boiska , stroje adidasa , super sprzęt , oświetlenie , tylko umiejętności brak , no cóż , a co do tego że Ruszów gra bez obrony , spoko , ale dzisiaj grał też bez pomocy i ataku , bez spiny , życzę powodzenia dalej i super wyników na pięknych trawiastych obiektach

Bolesławiec

2024-08-25 00:58 @ 37.30.10.*

Ile masz dzieci w mieście i na wiosce? No właśnie tym bardziej wstyd w takim razie dla miasta, że grają na tym czymś. Dziękuję

2024-08-25 10:14 @ 37.248.213.*

Chodzą słuchy że skóra rozpierdala szatnie w zebrzydowej bo każdy ma większego od niego.

2024-08-25 13:00 @ 37.248.215.*

Jeden gościu z kursu z Chojnowa pojechał na**** na mecz ligi okręgowej . Uważajcie na niego

2024-08-25 14:30 @ 37.248.168.*

Niema co się podniecać na temat lwowska zobaczymy jak będzie wyglądał dalszy ciąg ile razy będzie smutek i lament co się dzieje

KIBIC DO FELO

2024-08-25 14:31 @ 31.60.17.*

Pana Michała Rojka jeżeli już.
A tak właściwie to Michał Rojek dopiero teraz ma przyjemność grania w piłkę... bo ma z kim grać!!!

2024-08-25 15:03 @ 178.219.126.*

Błekitni- Radzimów 4-1 najniższy wymiar kary Radzimów 3 strzały oddał w ciągu meczu

Greg

2024-08-25 15:03 @ 84.192.147.*

Ja się nie podniecam jestem byłym graczem Czarnych i kibicem .I jeżeli ktoś ma coś do tego klubu niech mi dowalą jestem otwarty

2024-08-25 17:09 @ 37.30.14.*

Takich dziadów jak Górnik to jeszcze nie widziałem beznadzieja a te zmiany to porażka Weglinca z tą grą to środek tabeli ale B klasy!!

Zbynek

2024-08-25 17:14 @ 37.248.208.*

Markos wracaj chłopie bo to jest rozpacz co tu się dzieje. Przegrywamy w Radostowie nie patrz na tych co Cię opluwali i narzekali tylko wracaj do chlopakow

2024-08-25 18:18 @ 83.23.244.*

Dobrze Olsza ze tego Kowalczyka dzisiaj mieliście bo wiele więcej w torbę by było.Zgodze się z gostkiem wyzej beż Markosa to już nie będzie to samo.

Kibic

2024-08-25 19:12 @ 62.122.117.*

Ktoś opisze obiektywnie mecz Wojcieszyce - Skalniak, pozdro

Orzeł

2024-08-25 19:20 @ 185.245.195.*

Rolnicy z łomnicy jesteście bez jaj i honoru.Znowu dymanko , odpuście sobie tą grupę i spier**łajcie do drugiej , bo tu wam tyłek rozprują.

W11

2024-08-25 19:48 @ 91.33.86.*

Michał Rojek najlepszy jest ! A jaki z niego dobry człowiek jest w końcu człowiek poszedł tam gdzie się gra w piłek a nie kopie..... ! Wara od niego bydlaki wara zostawcie człowieka w spokoju !

Lolek

2024-08-25 20:36 @ 31.60.96.*

Do kibic mecz w Wojcieszycach był wyrównany za błędy się płaci Skalnik fajny zespół powodzenia

Pitek

2024-08-25 20:38 @ 37.30.16.*

Ułan daj sobie chłopie spokój z graniem dzisiaj byłeś najsłabszy na placu młodzi siedzą na ławie a stary udaje że umie grać

Do pitek

2024-08-25 21:00 @ 83.23.246.*

Gościu nie wiem czy ten sam mecz oglądaliśmy. Walki nie mozna mu odmówić, ma juZ ponad 42 lata, serducho i kondycjedo gry i nie jeden powinien się tego od niego nauczyć

Halniaku do Orzeł

2024-08-25 21:27 @ 31.60.105.*

Już w następną sobotę my teraz im rozprujemy tyłek.

Hucu

2024-08-25 23:18 @ 37.248.154.*

Skóra owszem rozpier***a ale nie szatnie tylko w szatni twoją **** pod prysznicem

Piast

2024-08-25 23:29 @ 83.2.188.*

Czerwona Woda rządzi w gminie Węgliniec, brawo chłopaki, dobra robota 👏👏

Ban King

2024-08-26 09:22 @ 77.222.253.*

Pitek chłopcze stajenny, to nie ułana wina że w wieku 42 lat jeszcze ma ochotę grać, a Ty biedaku swojego frędzla widujesz tylko przed lustrem.
zamiast dawać tutaj upust swojej frustracji, to idź pobiegaj i może jak schudniesz to ci baba w końcu powoli się w łóżku bliżej przysunąć.
Ciebie Kury w kondonie ciągały po podwórku a ułan już grał w piłkę, więc trochę szacunku sierściuchu.

Lwówek i Lubomierz to środek tabeli.
Mirsk lub Pobiedna. Może Łagów. To kandydaci do awansu.

Kibic

2024-08-26 15:56 @ 37.248.222.*

W tym sezonie Mirsk tak jak Bogatynia 2 sezony temu, z dużą przewagą awans, miejsce Mirska jest co najmniej w okręgówce!!! Kto chodzi na mecze to widzi!